Kurs rysunku Katowice

Jeśli pragniesz zostać architektem i chcesz dobrze przygotować się do pierwszego kroku – egzaminu wstępnego na studia, lub od zawsze marzyłeś by nauczyć się rysować, malować czy rzeźbić – przekonaj się jak mogę pomóc spełnić Twoje marzenia.

Czego możesz się spodziewać?

Skutecznej metody nauczania

Szkoła rysunku STUDIUM oferuje zajęcia z rysunku w ramach autorskich programów będących efektem ponad 30-letniego doświadczenia w pracy z kursantami.

O skuteczności stosowanych metod najlepiej świadczy poziom zdawalności kandydatów na studia – ponad 97% zaliczonych egzaminów wstępnych!

Swobodnej atmosfery w małych grupach

Nauka rysunku przynosi szalenie dużo satysfakcji, choć sam proces nie zawsze bywa łatwy i wymaga wyjścia ze swojej strefy komfortu.

Dlatego w STUDIUM kursanci pracują w niedużych, zgranych grupach, w przyjacielskiej atmosferze, co wzmaga poczucie komfortu i pozwala na większą twórczą otawartość.

97,5%

Zdawalność kursantów na wydziały architektury w latach 2010-2020.

Udział w zajęciach uczących rysuku i malarstwa to wspaniały sposób na rozwój umiejętności komunikowania się wizualnego. Podczas kursów rozwiniesz swoje umiejętności artystyczne poznając zarówno różnorodne techniki malarskie, jak i różnorodne techniki rysunkowe, a także opanujesz zasady odpowiedniej kompozycjiZajęcia z rysunku, jak i kurs malarstwa są nie tylko świetnym przygotowaniem, ale również uzupełnieniem dla uczniów / kandydatów zarówno liceów plastycznych, jak i osób wybierających studia artystyczne, w tym również na kierunku architektura wnętrz.

Kurs rysunku
architektonicznego

Większość kursantów, to osoby pragnące rozpocząć naukę na wybranym wydziale architektury lub architektury wnętrz.
Jeśli to również Twój cel, poznaj kurs rysunku gwarantujący przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej

Pozostałe kursy

Hobbystyczne lekcje rysunku

Zapraszam na kurs rysunku i malarstwa, w ramach którego nauczysz się wszystkich etapów rysowania – od szkicu, przez studium obiektu z natury, po rysunek z wyobraźni.

 

Program zajęć STUDIUM – Kurs rysunku Katowice nadaje się zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, dla młodzieży, która chce rozpocząć naukę w liceum plastycznym, jak i dorosłych, którzy chcą rozwijać swoją wrażliwość plastyczną i umiejętności twórcze.

Zajęcia z rzeźby

STUDIUM to nie tylko szkoła rysunku i malarstwa, ale również rzeźby.

Zajęcia z rzeźby rozwiną Twoją osobowość twórczą – będziemy pracować m.in. nad umiejętnością obserwacji, wrażliwością przestrzenną i zdolnością interpretacji.

Nauka, w formie ćwiczeń praktycznych, obejmuje:

  • studium głowy z natury
  • postać
  • formy abstrakcyjne
  • odlewy gipsowe
  • odlewy w brązie

Kursy rysunku i malarstwa

SPRAWY ORGANIZACYJNE

Okres próbny

Kurs rysunku podzielony jest na dwa etapy: okres próbny oraz okres właściwy. Podczas okresu próbnego sprawdzamy się nawzajem i trwa to, w zależności od osoby od 1 do góra 1,5 miesiąca. Okres ten polega na sprawdzeniu wzajemnej akceptacji, zrozumienia i umiejętności pracy w grupie. Po okresie próbnym, w naturalny sposób kontynuujemy naukę w ramach etapu właściwego kursu.

Okres próbny w żaden sposób nie wpływa na jakość merytoryczną zajęć czy moje zaangażowanie – kurs rysunku w którym uczestniczysz, niezależnie od etapu, jest zawsze merytorycznie pełnowartościowy.

Jak wyglądają zajęcia?

Program STUDIUM – kurs rysunku Katowice odbywa się w niedużych grupach (od 5 do 7 osób). Zajęcia rysunku trwają 4 godziny i odbywają się: raz w tygodniu (sobota) lub dwa razy w tygodniu (środa i sobota) – tryb do ustalenia po okresie próbnym.

Miejsce prowadzenia kursu – Katowice. Szczegółowe informacje kontaktowe znajdziesz tutaj.

Zajęcia indywidualne

Nauka rysunku i malarstwa w STUDIUM to przede wszystkim indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Dlatego też, w wymagających tego przypadkach (najczęściej przygotowanie do egzaminów na studia, ale dopuszczam też inne sytuacje) istnieje możliwość dodatkowych lekcji w trybie indywidualnym.

Masz pytanie?
Chcesz się zapisać?

Jeśli zainteresowały Cię kursy artystyczne oferowane w STUDIUM i chcesz poznać pozostałe szczegóły organizacyjne, finansowe lub po prostu zapisać się na lekcje próbną, nie wahaj się i skontaktuj się ze mną!

przejdź do kontaktu
chevron-down